Украина, Киев
ул. Причальная, 5а
Отдел продаж: +38 (096) 777-65-11, +38 (097) 642-00-49
Сервисный Центр:+38 (097) 216-69-62
эл.почта: orens@orens.com.ua
написать письмо
главная » АКЦИИ и новости » DEVI представляє новий смартрегулятор з цифровим таймером

DEVI представляє новий смартрегулятор з цифровим таймером

Поява нового смартрегулятора DEVIregTM Touch - це чудова новина для власників приватних будинків, які користуються або планують користуватися електричним кабельним опаленням через підлогу. Він має чудовий зовнішній вигляд, легко встановлюється і являється найінтуїтивнішим в управлінні у порівнянні з іншими моделями на ринку. Великий сенсорний дисплей дає можливість користувачеві надзвичайно точно управляти температурою для оптимального комфорту. Крім того, новий смартрегулятор  DEVIregTM Touch передбачає можливість економити електроенергію. 

 Оскільки на ринках багатьох країн Європи кабельні системи електричного опалення зараз широко використовуються як основне джерело опалення у поєднанні з іншими альтернативними рішеннями, виникає і поширюється потреба у сучасному на вигляд і легкому у використанні обладнанні.  DEVI виводить на ринок новинку - смартрегулятор DEVIregTM Touch, розроблений спеціально для задоволення потреб сучасних користувачів.

 Новий терморегулятор DEVI з цифровим інтелектуальним таймером має привабливий зовнішній вигляд і задовольнить потреби найвибагливіших користувачів.  Однією з таких потреб є можливість використовувати DEVIregTM Touch у поєднанні з рамками різних виробників. Великий сенсорний дисплей доступний і простий у використанні.  Чіткі і зрозумілі символи меню і тексти сприяють інтуїтивній навігації  для управління кабельною нагрівальною системою. Програма персоналізованого програмування комфортних періодів обігріву встановлюється за декілька секунд і забезпечує оптимальний комфорт на кожен день.

 Крім того, DEVIregTM Touch має інтелектуальні функції, наприклад, таку як «Відкрите вікно» - автоматичне виключення підігріву підлоги при різкому падінні температури, коли вікно відчиняють для провітрювання.  DEVIregTM Touch вимикає обігрів, фіксуючи недоцільні втрати електроенергії.   Доступ до найнеобхідніших функцій - «Вимикання», «Захист замерзання», «Від'їзд», «Таймер» -  здійснюється за допомогою спеціальної кнопки.

«Новий DEVIregTM Touch - це продукт, розроблений з урахуванням побажань користувачів.  В ході тривалого і ретельного тестування модель неодноразово змінювали та доповнювали з огляду на побажання користувачів.  Тепер ми знаємо, що вона повністю відповідає вимогам сучасності.  Регулятор має привабливий зовнішній вигляд, ним просто керувати за допомогою сенсорного дисплею, легко утримувати у чистоті і він має багато функцій, що роблять сучасне життя більш легким та комфортним. До того ж на цю модель надається найбільша на ринку гарантія терміном 5 років.

Смартрегулятор  DEVIregTM Touch планується  до продажу з серпня 2012 року. Його вартість 1440 грн. з ПДВ.

© 2007 - 2021 ООО ОРЕНС. Все права защищены

Разработка и дизайн сайта
Максим Сидоренко
/ 2009
главная   |  компания  |  услуги  |  каталог продукции  |  стабилизаторы напряжения  |  контакты